Ana sayfa Bitcoin 16 Haziran: Bitcoin, Dogecoin ve 5 Altcoin İçin Kritik Seviyeler!

16 Haziran: Bitcoin, Dogecoin ve 5 Altcoin İçin Kritik Seviyeler!

8
0

Bitcoin, Dogecoin ve 5 popüler altcoin projesi için bugünkü kritik seviyeleri sizler için makalemizde derledik. İşte popüler kripto paralar için kritik noktalar…

İşte Bitcoin, Dogecoin ve 5 popüler altcoin projesi için kritik seviyeler

Bitcoin fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, Bitcoin 40.650 dolar ve 41.200 doları geçtikten sonra yeni bir ralli başlatabilir. Bitcoin için önemli teknik verilere aşağıda yer verildi:

  • Saatlik MACD: BTC/USD paritesi için MACD’nin yükseliş bölgesine geri dönmesi muhtemel.
  • Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi): BTC/USD paritesi için RSI hala 50 seviyesinin üzerinde.
  • Ana Destek Seviyeleri: 39.800 dolar, ardından 38.500 dolar.
  • Ana Direnç Seviyeleri: 40.650 dolar, 41.200 dolar ve 43.500 dolar.

Ethereum fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, Ethereum 2.500 dolar seviyesinin üzerinde olduğu sürece yeni bir artışa başlayabilir. Ethereum için önemli teknik verilere aşağıda yer verildi:

  • Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD şimdi düşüş bölgesinde hız kaybediyor.
  • Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 50 seviyesine yakın.
  • Ana Destek Seviyesi: 2.500 dolar.
  • Ana Direnç Seviyesi: 2.550 dolar.

Ripple fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, Ripple fiyatının 0,85 dolara düşmesi bekleniyor. En yakın destek seviyesi 0,83 dolar. Ripple fiyatı 0,87 dolar seviyesinde dirençle karşı karşıya.

Polkadot fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, Polkadot fiyatının 24 doların altına düşmesi bekleniyor. En yakın destek seviyesi 21,5 dolar. Polkadot fiyatı 26 dolarda dirençle karşı karşıya.

Cardano fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, Cardano fiyatının 1.60 dolara yükselmesi bekleniyor. En yakın destek seviyesi 1,53 dolar. Cardano fiyatı 1,60 dolar seviyesinde dirençle karşı karşıya.

Litecoin fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, 4 saatlik grafikte, boğalar nihayet 200 dolarlık ana direnci kırmaya hazırlanırken Litecoin fiyatının son 24 saatte yükseldiğini görebiliriz. Birinci Büyük Destek Seviyesi: 171 dolar, İlk Büyük Direnç Seviyesi: 180 dolar.

Dogecoin fiyatı için destek ve direnç seviyeleri

Analistlere göre, Dogecoin (DOGE)’in ilk büyük direnç seviyesini 0,3284 dolara getirmek için 0,3225 dolar ekseninde hareket etmesi gerekecek. Bununla birlikte, Dogecoin (DOGE)’in 0,3250 dolar seviyesinden çıkması için daha geniş bir pazardan desteğe ihtiyaç duyulacak. İlk Büyük Destek Seviyesi: 0,3143 ABD doları. İlk Büyük Direnç Seviyesi: 0,3284 dolar.

Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/bitcoin-dogecoin-ve-5-altcoin-icin-kritik-seviyeler/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here