Ana sayfa Altcoin Analist: Yüzde 800 Artan Altcoin, Daha Fazlasıyla Geliyor!

Analist: Yüzde 800 Artan Altcoin, Daha Fazlasıyla Geliyor!

5
0

Kripto platformu Coin Bureau’nun sunucusu, Blockchain tabanlı bir oyun olan Axie Infinity’i ve altcoin projesi AXS’i yakından inceledi. “Guy” ismiyle tanınan popüler araştırmacı, 1.1 milyon YouTube abonesine, AXS’in fiyatının, Blockchain tabanlı oyunun artan benimsenmesiyle önemli ölçüde artacağını söylüyor. Araştırmacı, bu artışın yıl sonundan önce gerçekleşeceğine dikkat çekiyor.

Coin Bureau, popüler altcoin AXS için 100 dolarlık hedef verdi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere piyasa değerine göre 45. sırada yer alan AXS; 7 günde yüzde 100’ün üzerinde, 30 günde ise yüzde 1.026 oranında sıçrama yaşadı. Coin Bureau ise, yıl sonuna kadar AXS’in daha büyük bir yükseliş yaşayabileceğini öngörüyor. Popüler YouTube kanalının sunucusu, AXS fiyatı için yıl sonunda 100 doların görülebileceğini ve bunun anlaşılabilir bir hedef olduğunu aşağıdaki cümlelerle anlatıyor:

Özellikle de kullanıcılar Axie Infinity’i benimsemeye devam ederse, yıl sonuna kadar AXS fiyatında 100 doların makul bir beklenti olduğunu düşünüyorum.

AXS’in yükselişini hangi faktörler destekleyecek?

Yazım sırasında AXS, 24 saatte yüzde 37.2’lik bir kazanç ile 41,89 dolardan el değiştiriyor. Kripto fenomeni, Axie Infinity’nin yıl sonuna kadar yükseliş trendini destekleyebileceğini düşündüğü iki temel faktörü vurguluyor. “Guy”, AXS’in piyasa değerinin orta büyüklükte olmasının “diğer kriptolara kıyasla büyümek için daha fazla yeri olduğu” anlamına geldiğini söylüyor. Analiste göre AXS teşvik programı, ekibi, danışmanları ve özel yatırımcılar tarafından yapılan satışlarla ciddi bir fiyat baskısı görebilir. Guy’a göre, Blockchain tabanlı oyunun uzun vadeli başarısına katkıda bulunan bir kilit faktör daha var. Analist, bu durumu şöyle açıklıyor:

Yaptıkları bir şey kullanıcıları için mükemmel olmadığında, tereddüt etmeden çöpe attılar ve başka bir şey denediler. Tutarlılık, kalite ve topluluğa olan bu bağlılık, kripto para biriminin hem içinde hem de dışında çok nadirdir. Temel olarak Axie Infinity, başarısını buna borçludur.

Guy, Axie Infinity’nin kripto para birimini kitlelere ulaştırma potansiyeline de dikkat çekerek Axie Infinity’nin daha büyüyecek çok yeri olduğunu ve merkezi olmayan uygulamalar arasında kripto para birimini ana akım haline getirebilecek bir proje olduğunu söylüyor.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/bu-altcoin-daha-fazlasiyla-geliyor/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here