Ana sayfa Altcoin Analistler: Dogecoin Fiyatı Şimdi Bu Seviyeleri Görebilir

Analistler: Dogecoin Fiyatı Şimdi Bu Seviyeleri Görebilir

63
0

Popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’in fiyatı, 0,27-0,31 dolar arasındaki ana direnç bölgesini kıramadı. 20 MA, DOGE fiyatını yaklaşık 30 gün boyunca düşük tuttu. Analistlere göre, 0.193 dolarlık büyük destek şu anda fiyatı daha fazla düşüşten koruyor.

Popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’in fiyatı sert düşüşte!

Elon Musk’un Saturday Night Live’da (SNL) görünmesinden bu yana, DOGE fiyatı güçlü bir düşüş trendi içinde. Meme token çılgınlığı Nisan-Mayıs aylarında sürdüğü sürece harikaydı ama o zamandan beri meme tokenleri süper düşüşte. Birçok bireysel yatırımcı FOMO’ya kapılarak Dogecoin’e 0,40 doların üzerinde girdi ve bu da birçoğunun kripto paralarını %50’ye yakın bir kayıpta tutmasına neden oldu. Analistlere göre, BTC fiyatındaki bir yükseliş patlaması, muhtemelen DOGE için başka bir koşuyu tetikleyecek. 

DOGE fiyat grafiği

Grafiklerdeki azalan kanala baktığımızda analistlere göre, boğaların sürekli olarak en üst trend çizgisinin üzerine çıkmaya çalıştığını, ancak her seferinde başarısız olduklarını görebiliriz. Bu üst trendin üzerinde bir kırılma analistlere göre, DOGE fiyatının kurbanı olduğu 2 aylık düşüş trendinden fiyatı kurtaracak. Bu başarılı sayılırsa analistlere göre, fiyat DOGE’yi bir aydan fazla tutan 20 Günlük MA’yı kırmalı ve tutmalıdır. Fiyat daha sonra 0.239 dolarlık büyük dirençle savaşmak için geri çekilecek.

Peki kripto para hangi seviyeleri görebilir?

Ayılar daha fazla kontrolü ele geçirirse analistlere göre, Dogecoin muhtemelen şu anda tutulan 0.193 dolarlık ana desteğe geri dönecek. Bu işaretin altında bir kırılma analistlere göre, DOGE‘yi 0.166 dolarlık ana desteği etrafında düşük seviyelere geri gönderecek. Bu düşüş senaryosu gerçekleşirse analistlere göre, DOGE fiyatı azalan kanalının medyan çizgisi etrafında işlem görecek. Bu alan, DOGE’yi 0,20 doların üzerine çıkarmak için yeterli gücü sağlayabilir.

Stokastik RSI’ya baktığımızda analistlere göre, gücün aşırı satım bölgesini ziyaret ettiğini görebiliriz. Bu bölge boyunca güç devam ederse analistlere göre, DOGE fiyatı daha da aşağı düşebilir. DOGE fiyat hareketini yansıttığı için RSI son birkaç aydır oldukça yatay seyrediyor. Yeni bir yükseliş trendi başlatmak için analistlere göre, gücün kırılması için önemli bir çizgi olan uzun vadeli bir trend tespit edildi. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “Elon Musk Dev DOGE Tahmininde Israrcı: Öneri Sundu!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/dogecoin-fiyati-simdi-bu-seviyeleri-gorebilir/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here