Ana sayfa Altcoin Analistten “Ethereum, Chainlink ve MATIC” Tahminleri!

Analistten “Ethereum, Chainlink ve MATIC” Tahminleri!

37
0

Kripto para analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) için kritik direnç ve destek alanlarını belirliyor. Birlikte analistin tahminlerini inceleyelim…

Justin Bennett: Ethereum ve Chainlink için bu seviyeler önemli!

Popüler kripto para analisti Justin Bennett, okuyucularına Ethereum‘un önceki direncini 3.190 dolarda kırdıktan sonra 3.500-3.700 dolara doğru bir kırılmayı sürdürmek istediğini söyledi. Analistin grafiğine göre, 3.700 doların üzerindeki bir hareket, Ethereum’u potansiyel olarak 4.377 dolara itebilir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ETH fiyatı 3.283 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kaynak: Justin Bennett

Justin Bennett ayrıca, 27.50 dolardaki ani direncinin üzerinde kalmayı başarabilirse daha büyük bir hareket için hazır olabileceğini söylediği en iyi Oracle projesi Chainlink (LINK)’e de bakıyor. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

27.50 dolarlık alan, düzeltmenin %50 geri çekilmesini yansıttığı için birkaç satıcıyı çekebilir. Bununla birlikte, 25 doların üzerinde bir günlük kapanış, alanı desteklemek için çevirmelidir. LINK/USDT 27,50 dolarlık alanın üzerine çıkabilirse, 35 dolarlık bir koşuyu durdurmak için fazla bir şey yok.

Kaynak: Justin Bennett

Justin Bennett: MATIC fiyatı şimdi bu seviyelere sıçrayabilir

CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken Chainlink 29,4 dolardan işlem görüyor. Justin Bennett’in radarındaki üçüncü kripto para, analistin 1,40 doların kuzeyinde güçlü bir kırılma yaşadığını söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’dur.

Justin Bennett’e göre, MATIC Haziran ayında bir dirence dönüşmeden önce Mayıs ayında kritik bir destek alanı olarak hizmet veren 1,75 dolarlık hedefine yükselmeye hazırlanıyor.

Kaynak: Justin Bennett

Justin Bennett’in grafiğine göre, 1,70 doların üzerinde bir hareket, MATIC‘i bir sonraki direncine 2,43 dolarda toplanacak bir konuma getirebilir.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/ethereum-chainlink-ve-matic-tahminleri/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here