Ana sayfa Kripto Para Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Yayınlanacak

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Yayınlanacak

20
0

Oscar ödüllü Birleşik Krallık kökenli ünlü oyuncu Anthony Hopkins’in başrol oynadığı yeni filmi önümüzdeki ay Netflix’te veya sinemalarda değil, bir NFT platformunda yayınlanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Los Angeles merkezli NFT platformu Vuele, Hopkins’in insanlığın sorunlarını çözebilecek veya dünyayı yok edebilecek bir karakter olarak yer aldığı bir film olan “Zero Contact”ı platformunda yayınlıyor.

Eylül ayında Vuele, filmle bağlantılı bire bir NFT’yi açık artırmaya çıkaracak ve bu da, sahibine bonus görüntüleri gibi bir dizi ekstra özelliğin yanı sıra, sürüme erken erişim hakkı verecek. Şirket kendisini “doğrudan tüketiciye yönelik ilk uzun metrajlı film NFT görüntüleme ve dağıtım platformu” olarak görüyor.

NFT’lerin, kullanıcıların sıraya girmesi gereken müzayedeler olarak sunulan sonraki sürümleri de yayınlayacak. Her tur daha fazla sayıda NFT sunacak ve her biri sahiplere daha az avantaj sağlayacak. Kullanıcılar, NFT’lerini Vuele platformunda görüntüleyip takas edebilecekler.

Vuele, halka açık bir kripto varlık platformu olan LA merkezli CurrencyWorks ile Beverly Hills merkezli Enderby Entertainment ile ortaklık kurduğu bir girişimdir.

Yeni uzun metrajlı film “Zero Contact”in yapımcılığını, bağımsız film finans ve yapım şirketi Enderby Entertainment üstlendi.

Hem CurrencyWorks hem de Vuele’nin kurucusu Cameron Chell, NFT’lere olan ilgisinin Şubat ayında Topps’un blockchain tabanlı Garbage Pail Kids teklifine harcanan yüz binlerce doları gördüğünde arttığını söyledi. Aynı ay NBA Top Shot NFT’lerindeki satışlar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Cameron Chell konuyla ilgili şöyle konuştu;

“İnsanların tutkuyla bağlı olduğu bir şey etrafında bir topluluk ve ekonomi yaratmak çok ama çok uygulanabilir görünüyordu.”

Chell, film severlerin NFT’ler için verimli bir zemin oluşturacağını düşünüyor.

KAYNAK : https://www.coinkolik.com/anthony-hopkinsin-yeni-filmi-nft-olarak-yayinlanacak/


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here