Ana sayfa Bitcoin Bu Entegrasyon ile Birlikte “.com” Uzantılı Domain’ler, Ethereum (ETH) Cüzdanı Olarak Kullanılabilecek

Bu Entegrasyon ile Birlikte “.com” Uzantılı Domain’ler, Ethereum (ETH) Cüzdanı Olarak Kullanılabilecek

12
0

Yeni bir entegrasyon ile birlikte, “.com” uzantılı domain’ler Ethereum (ETH) cüzdanı olarak kullanılabilecek. Ethereum Ad Hizmeti (ENS) ve Domain Adı Sistemi (DNS), “.com” uzantısına sahip olan adreslerin Ethereum cüzdanı olarak çalışmasına izin verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ENS domain’leri, sonu “.eth” ile biten domain’lerdir. Bu domain’ler başlangıcından bu yana Ethereum cüzdanı olarak da kullanıldı. ENS, TLD’leri destekler ancak daha fazla TLD oluşturmak yerine DNS adlarıyla entegrasyonu tercih etti.

Entegrasyon, DNS ikinci düzey domain isimlerinin ENS’de aynı adresi kullanmasına olanak tanır. Bu nedenle “.com” uzantısıyla biten web sitesi ismi artık ENS’de de aynı uzantıyla çalışmaya devam edebilecek.

Domain sahibi, web sitesinin isminin ENS’ye aktarılmasının ardından, Ethereum ödemesi almaya başlayabilir. Bu domain’ler bir Ethereum cüzdanı olarak kullanılabilir.

KAYNAK : https://www.coinkolik.com/bu-entegrasyon-ile-birlikte-com-uzantili-domainler-ethereum-eth-cuzdani-olarak-kullanilabilecek/


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here