Ana sayfa Altcoin Deneyimli Analist, Gözleri Bu NFT Coin’ine Çevirdi: İlginç ve Güçlü!

Deneyimli Analist, Gözleri Bu NFT Coin’ine Çevirdi: İlginç ve Güçlü!

12
0

Ünlü kripto KOL Elliot Wainman, herkesin astronomik miktarda para harcamasına neden olan ve NFT sektörünü alt üst eden ilginç bir NFT coin projesini açıklıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak sizlerle paylaşıyoruz.

NFT coin Loot’a genel bir bakış

Loot, NFT koleksiyoncularının benzersiz öğelerden loot çantaları oluşturmak için para harcayabilecekleri bir sistem yaratan Amerikalı girişimci ve programcı Dom Hofmann tarafından başlatıldı ve şimdiye kadar sadece 8.000 loot çantası üretildi. Analist Elliot Wainman, projeye ilişkin şu yorumu yapıyor:

Loot, kesinlikle başka hiçbir bilgi, görüntü içermeyen bir grup rastgele öğedir ve bunları basmanın bir maliyeti bile yoktur. Sadece benzin için para ödedin. Tamamen ücretsizdi ve toplamda sekiz bin öğe var.

Analist, sözlerine devam ederek şunu vurguluyor:

Ama aslında bunun programlanma şekli, buradaki her bir öğenin akıllı sözleşmenin bir parçası olması ve üzerine özgürce inşa edilebilmesidir.

NFT’ler piyasa kıtlığı etrafında şekillenmeye başlıyor ve fiyatlar hızla yükseliyor

Bu listelere sahip olmalarına rağmen, NFT’ler yalnızca öğelerin adları olarak kaldı. Bu nedenle insanlar, bu silahların ve büyülü öğelerin bulunduğu arka planlar, tüm dünyalar ve evrenlerin yanı sıra onlar için görseller oluşturmaya başladı. Traderlara göre, kendisine bağlı herhangi bir sanat eseri veya gerçek oyun olmamasına rağmen, piyasa kıtlığı etrafında şekillenmeye başladı ve fiyatlar hızla yükseldi. Örneğin, bir kullanıcı 300 ETH karşılığında 1 milyon ABD dolarından fazlaya eşdeğer bir “İlahi Güç Elbisesi” satıyor.

Eliot Wainman, proje etrafında güçlü bir topluluk oluştuğuna da dikkat çekiyor. Loot sahipleri, orijinal Loot projesiyle aynı Blockchain üzerinde ve randomizasyonu kullanarak piksel sanatı karakterleri, meta veri deposu ve görev haritaları oluşturmaya şimdiden başladılar.

Lansmanından bu yana %1.600’ün üzerinde yükseldi

Adventure Gold (AGLD), Loot’un yerel para birimi olarak hizmet veren bir ERC-20 tokeni olarak, Ethereum kıdemlisi Will Papper tarafından oluşturuldu. Analist Eliot Wainman, şu açıklamayı yapıyor:

Loot gibi, AGLD de tokenlerin nasıl kullanılması gerektiğine topluluğun karar verdiği açık bir kitap. Adventure Gold, tüm Loot NFT sahiplerinin 10.000 AGLD aldığı ve mevcut maksimum 80 milyon token kaynağı oluşturduğu bir airdrop yoluyla dağıtıldı.

Analist ayrıca, kripto borsası FTX’in, AGLD tokenini listelediği ve kripto para biriminin piyasaya sürülmesinden sadece 30 saat sonra türev işlemleriyle, büyük borsaların da metin tabanlı fantezi NFT coin vagonuna atladığını belirtiyor ve şunları söylüyor:

Lansmanından bu yana, AGLD’nin fiyatı parabolik bir hal aldı. Token %1.600’ün üzerinde yükseldi ve soğumadan önce Cuma sabahı 7.29 dolara ulaştı. Bir çanta AGLD alacak kadar şanslı olan herkes, onu 70.000 dolara, neredeyse Loot NFT’lerin şu anki maliyeti kadar, satabilirdi.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/gozler-bu-nft-coin-projesine-cevrildi/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here