Ana sayfa Altcoin Derecelendirme Devi: Vahşi Altcoin Sezonu Geliyor! Bu Altcoin’de Yeni Başlıyoruz

Derecelendirme Devi: Vahşi Altcoin Sezonu Geliyor! Bu Altcoin’de Yeni Başlıyoruz

37
0

Bitcoin ve altcoin piyasası son aylarda güçlü yükseldi. Analistlere nazaran, şayet piyasa tarihî modelleri taklit etmeye devam ederse, bu yıl en büyük altcoin boğa koşularından birine şahit olabiliriz. Önde gelen bir kripto para derecelendirme kuruluşu olan Weiss Crypto Ratings, yeni bir açıklamada yükseliş argümanlarını destekledi.

Weiss Crypto Ratings: Bu yılki boğa dönemi pazarı yeni düzeylere taşıyabilir

Bir Twitter gönderisinde paylaşıldığı üzere Weiss Crypto Ratings, Ethereum’un (ETH) piyasayı yükseliş trendine götürdüğünü düşünüyor. Bağlam açısından altcoin dönemi, altcoin piyasası için çok beklenen döngülerden biridir. Altcoin dönemi çoklukla pazarın talebinde üstel bir hareketten evvel gelir. Yatırımcılar daha sonra süratle panik moduna geçer ve bu onları varlıklarını garanti altına almaya ve alternatif varlıklardan çıkar elde etmeye zorlar. Bu ekseriyetle Bitcoin’den Ethereum’a fon çıkışına neden olur ve vakitle birçok kripto para fonların dışa akışından yararlanmaya başlar.

Weiss Crypto Ratings tarafından yayınlanan bu model, analistlere nazaran piyasanın hala izleyebileceği bir modeldir. Ve bugünün pazarı ile 2017 pazarı ortasında değerli bir fark olsa da birtakım eski geleneklerin hala uygulanmakta olduğu ihtimali tartışılamaz. Weiss Crypto Ratings  “Bu altcoin dönemi, 2017’den çok daha yırtıcı üzere görünüyor. Klasik altcoin döngüsü bu sefer doğruysa, o vakit ETH’deki bu harekete yeni başlıyoruz.” dedi.

Weiss Crypto Ratings: Ethereum, piyasayı altcoin dönemine götürüyor

Piyasanın alternatif kripto paralarda boğa dönemine gittiği vakti haritalandırmak için Weiss tarafından paylaşılan grafik kullanışlı görünüyor. İlk olarak, fiat’tan Bitcoin‘e nakit transferi yılın birinci çeyreği boyunca gerçekleşiyor. Fonların Bitcoin’den büyük harflere yanlışsız hareket ettiğini görecek ikinci model, mevcut piyasa hareketinde besbellidir.  Halihazırda Bitcoin, 2018’den bu yana birinci defa %50.6’ya ulaşan hakimiyeti 50.000 doların üzerinde tutmakta zorlanırken, Ethereum arz düştükçe başarılı bir biçimde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2.600 dolara ulaştı. Yakın vadede analistlere nazaran, Ethereum’un ardındaki öbür altcoin’lerin döngünün sonunda değerli ölçüde artmasını bekleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here