Ana sayfa Altcoin Popüler Altcoin Rekor Ay İçin Hazır! İşte Olacaklar…

Popüler Altcoin Rekor Ay İçin Hazır! İşte Olacaklar…

11
0

Popüler altcoin Etheruem Classic, ağın yalnızca Ethereum’a değil, yeni nesil platformlara ayak uydurmasına yardımcı olacak bazı büyük güncellemeleri uygulamaya hazırlanıyor. Bir blog gönderisinde geliştiriciler, “Magneto Güncellemesi” olarak adlandırılan büyük güncellemeleri özetledi.

Ethereum Classic ağı güncellenecek: Altcoin projesini neler bekliyor?

Magneto güncellemesi, yaklaşık bir yıl önce başarıyla uygulanan Ethereum’un Berlin güncellemesinin bir kısmından oluşuyor. İçinde, ağın gas’ı ve işlemleri optimize etmesini sağlayacak, yalnızca maliyeti düşürmekle kalmayıp aynı zamanda güvenliği de artıran özellikler bulunuyor. Bu güncellemeler üzerindeki testler halihazırda devam etmekte ve başarılı olmaları halinde ana ağa uygulanmak üzere ayarlandı. Başlangıç tarihlerine göre, güncelleme, Temmuz ayı sonlarına ayarlandı.

Blog gönderisinde, topluluk, node yazılımlarını Magneto uyumlu bir sürüme yükseltmeye çağrıldı. Geliştiricilerin açıklamalarına göre, 2 ve 9 Haziran’da Morder ve Kotti test ağlarında beta testi başladı. Güncelleme, bu test ağı dağıtımları tamamlandıktan sonra resmi olarak gerçekleşecek. Gas ücretlerinde tasarrufa paralel olarak; bu güncelleme, adresleri ve özel anahtarları, kullanıcıların tek bir işlemle erişebilecekleri tek bir yerde saklayacaktır.

Ethereum Classic, güncelleme öncesinde rekor kazançlar sağladı

Ethereum Classic topluluğunun önemli bir üyesi olan Stevan Lohja, topluluğu sorunsuz bir geçiş sağlamak için Magneto uyumlu yazılıma yükseltmeye çağırıyor. Lohja, topluluğa “Başarılı bir fork sağlamak için, ETC kullanıcılarından, node yazılımlarını Magneto uyumlu bir sürüme yükseltmelerini istiyoruz. Node işletmiyorsanız, ancak ETC’yi diğer hizmetler aracılığıyla kullanıyorsanız, Magneto fork’unu desteklediklerinden emin olmak için onlarla görüşün,” diye çağrıda bulundu.

Ethereum Classic’in yerel tokeni ETC, son 24 saatte yüzde 25.4’ten fazla yükselerek önemli kazanımlar kaydetti. Bu, haftalık kazançlarını yaklaşık yüzde 37’ye itiyor. Çoğu altcoin gibi, ETC de yaklaşık bir ay önce ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok değer kaybetti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ETC, 167,09 dolara ulaşarak rekor kırmıştı. Yazım sırasında bu seviyenin yüzde 67 altından, 55,84 dolardan işlem görüyor.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/populer-altcoin-rekor-ay-icin-hazir/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here