Ana sayfa Bitcoin Son Çöküşü Öngören İsim: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor! Tarih de Verdi…

Son Çöküşü Öngören İsim: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor! Tarih de Verdi…

23
0

Kripto ustası ve ilk Çin Bitcoin borsasının kurucusu olan Bobby Lee, önemli tahminlerle manşetleri süslüyor. Bobby Lee, Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyelerinden son %50’lik çöküşünün geçmişin piyasa zirvelerini yansıtmadığını söyledi.

Bobby Lee tarih bile verdi ve 100 bin doları beklediğini açıkladı

BTC 70.000 dolar seviyesine yaklaştığında doğru bir şekilde %50’lik bir düşüş çağrısında bulunan Bobby Lee, bu çöküşü doğru öngördü. Bobby Lee, Venture Coinist’ten Luke Martin ile yaptığı yeni bir röportajda, Bitcoin’in ne zaman alev almasını ve altı haneli işareti geçmesini bekleyebileceğimizi tartışıyor. Bobby Lee konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence ya yaz sonunda ya da bu yılın sonbaharında 100 bin doları aşacağız ve sonra çok hızlı bir şekilde büyüyecek.

Bobby Lee: Önümüzdeki 3-5 ay içinde mevcut fiyatlardan %200’den fazla artış!

Bitcoin fiyatı Bobby Lee’nin yolunu takip ederse, lider kripto para biriminin önümüzdeki 3-5 ay içinde mevcut fiyatlardan %200’den fazla değer kazanması gerekir. Bobby Lee’ye göre, BTC bir ila üç gün arasında fiyatını yükseltmeyi başardığında, bir piyasa zirvesinden bahsetmeye başlayabiliriz. Şimdiye kadar Bobby Lee, Bitcoin fiyatının bu döngü için bir zirve sinyali verecek kadar hızlı bir oranda arttığına inanmıyor. Bobby Lee konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve başka bir tahminde bulunacağım. Boğa piyasasına girdiğimizde, bunun tüm zamanların en yüksek seviyesi olduğunu nereden biliyorsun? Gerçekten zirveye ulaştığını nereden biliyorsun?… Fiyat bir veya iki gün içinde iki katına çıkarsa, o zaman gücü tükenir ve bu, piyasa döngüsünün  tüm zamanların en yüksek seviyesi olacaktır. Önemli olan şu ki, insanlar her zaman ‘Tüm zamanların zirvesine ulaştığımızı nereden biliyorsun?’ diye soruyorlar. Zirve, FUD ve kötü haberlere dayanarak gerçekleşmiyor.

Bitcoin fiyatında zirvenin görüldüğünü nasıl anlarız? BTCC’nin kurucusu açıklıyor

Kripto borsası BTCC’nin kurucusu, çöküşten önceki yuvarlak tepe ve olumsuz haber döngüsünün aksine, boğa koşusunun zirvesinin maksimum coşku ve parabolik fiyat hareketi ile çakışacağını söylüyor. Bobby Lee konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düzenleyici önlemler için çağrılar olduğunda, bu genellikle panik satışıdır. Bu asla zirvenin sonu değildir. Ancak, zirvenin gerçek sonu genellikle yeterli buhardan kaynaklanır. Fiyat çok hızlı yükseldiğinde ve bunu daha fazla sürdüremediğinde, yani fiyat bir ila üç gün içinde iki katına çıktığında veya %50 ila %100 arttığında olur, diyebilirim.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla BTC haberi için“Bitcoin’de Bu Metrik Tarihi Diplerde! Ne Anlama Geliyor?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/son-cokusu-ongoren-isimden-bitcoin-tahmini/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here