Ana sayfa Haberler Twitter’da Thodex paylaşımları: Neler oluyor?

Twitter’da Thodex paylaşımları: Neler oluyor?

45
0

Türkiye’nin ilk global kripto para borsası olarak Thodex hakkında son dakika haberleri art arda gelmeye devam ediyor. Şirketin CEO’su Faruk Fatih Özer‘in yurt dışına kaçtığı iddia edilirken; yöneticinin aynı zamanda Twitter hesabını kapatması ve Instagram gönderilerinin tamamını silmesi dikkat çekiyor.

Kripto paralar için alım-satım hizmeti veren şirket dün tüm işlemlerini durdurmuştu. İnternette ortaya çıkan söylentiler yeni bir Çiftlik Bank vakası yaşanacağını ileri sürerken; bu sabah firmadan gelen açıklama uluslararası bir şirketin kendilerine yatırım yapacağını, bu yüzden 4-5 gün işlemleri askıya aldıklarını ifade ediyordu.

Şirket sabah saatlerinde söz konusu iddiaları yalanladı. Fakat Faruk Fatih Özer yurt dışına kaçtı iddiaları gündeme damga gibi vurunca gözler yeniden Thodex‘e yöneldi. Özer’in sosyal medyadaki varlığını gizlemesi de bu iddiaları resmen körükledi.

Thodex hakkında yapılan Twitter paylaşımları

Kripto para borsası Thodex, Twitter gündemine oturdu. İddialar art arda gelmeye başlarken, pek çok kullanıcı yaşadığı hayal kırıklığını sosyal medya platformunda dile getirdi.

İddialar arasında Thodex şirketinin elindeki Dogecoin’leri sattığına dair bir ekran görüntüsü yer alırken; aynı zamanda şirketten alınan bir e-posta da dikkat çekti. Akşam saatlerinden itibaren sosyal medyada Thodex’le ilgili paylaşılmış öne çıkan iddialar şunlar:

Peki ya sizin Thodex iddiaları ile ilgili görüşleriniz neler? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here