Ana sayfa Altcoin Ünlü Analist: Bu 2 Altcoin, Yerçekimine Meydan Okuyor!

Ünlü Analist: Bu 2 Altcoin, Yerçekimine Meydan Okuyor!

25
0

Popüler kripto analisti Elliot Wainman, Mayıs ayında piyasa genelinde yaşanan çöküşün ardından güçlü toparlanmalar kaydeden iki altcoin projesini yakından takip ettiğini söylüyor. Analiste göre, bu altcoin’ler yerçekimine meydan okuyor.

Elliot Wainman: Popüler altcoin Solana’yı (SOL) izliyorum

Yeni analizinde Elliot Wainman, 340.000 abonesine, sıcak akıllı sözleşme platformunun 23 Mayıs’ın düşüğü 19,1 dolardan %100’ün üzerinde sıçrama yapmasının ardından Solana’ya (SOL) baktığını söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

O zamandan beri sadece daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler oldu ve burada (15 Mayıs) bu üsler tarafından 42 dolar civarında oluşturulan bu direnci kırmaya çalışıyor. Yine, gerçekten yükseliş grafiği. Burada, bu yüksek kaliteli L1’lerin (birinci katman) yerçekimine gerçekten meydan okuduğunu ve ekosistemdeki diğer alternatiflerden daha iyi davrandığını görebilirsiniz.

Elliot Wainman: Kusama’da kaçırmamanız gereken bir kripto para!

Güç belirtileri gösteren bir diğer altcoin, Polkadot (DOT) projeleri için bir sanal alan olan Kusama (KSM)’dır. Elliot Wainman’a göre, Kusama’nın yaklaşan parachain müzayedeleri KSM‘nin tokenomikleri için çok ideal. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu tanıma uyan diğer isim ise Kusama. Şu Kusama haritasına bakın. Bu şok edici düşüşten sonra bile kesinlikle, inanılmaz derecede yükselişte. Yine, en yüksek seviyelerinden yaklaşık %30 düştü. Bu grafiklerin ikisi de harika bir yönde ilerliyor ve gerçekten güçlü temellere sahip projelerin burada farklı performans göstereceğini gösteriyor. Kusama elbette, sahip olabileceğiniz en iyi tokenomiklerden biri olan bu ay yaklaşan parachain müzayedelerine sahip. Esasen, yıllarca büyük miktarda arzı kilitledi.

Yazım sırasında, KSM 24 Mayıs’ın düşüğü 216,85 dolardan %75’in üzerinde artışla 382 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Altcoin Kâhini: Bitcoin, Cardano ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/analist-bu-2-altcoin-yercekimine-meydan-okuyor/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here