Ana sayfa Altcoin Ünlü Balina: Düşüşte Bu 2 Altcoin’den Aldım! Gelecekleri Parlak

Ünlü Balina: Düşüşte Bu 2 Altcoin’den Aldım! Gelecekleri Parlak

17
0

Yüksek profilli bir kripto analisti olan Kaleo, Bitcoin (BTC) ve kripto piyasası ivme kazanırken iki altcoin projesinin geleceği konusunda iyimser. Ünlü balina Kaleo’nun tahminlerini yakından inceleyelim…

Kaleo: Bu altcoin projesinden satın aldım! İyi görünüyor

Sektörde Kaleo olarak bilinen ünlü balina, bir dizi tweet’te, Dapper Labs’ın takas edilemez token (NFT) projesi Flow‘da pozisyonlar oluşturduğunu söylüyor. Kaleo, NFT ve Axie Infinity (AXS) gibi oyun tokenlerinin piyasada büyük ilgi görmesi nedeniyle Flow’un Bitcoin’den keskin bir şekilde daha iyi performans göstermesinin eşiğinde olduğunu söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

FLOW’a uzun uzun bastım. AXS tarafından yönetilen NFT pompalarının çoğunu kaçırdım ve sonunda biraz maruz kalmaya ihtiyacım olduğuna karar verdim. BTC grafiği, NFT yarışında liderlerden biri olduğu bahar rallisine kadar uzanan daha yüksek zaman dilimi direncinin üzerine çıkıyor.

Kaynak: Kaleo

Kaleo: LUNA’dan da alım yaptım! Fiyat yükseldi

USD baz çiftinde, FLOW 20.96 dolarda dirençle mücadele ederken, Kaleo başlangıçta pozisyonuna ekleme yapmakta tereddüt etti. Şimdi Kaleo, varlık daha iyi bir girişe izin vererek hafifçe düştüğü için FLOW pozisyonuna ekleme yaptığını söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daldırmada daha fazla FLOW eklendi.

Kaynak: Kaleo

Kaleo’nun piyasa toparlandıkça alım satım yaptığı diğer varlık ise Blockchain ağı Terra Luna (LUNA). USD karşısında Kaleo, LUNA‘nın yükselen bir takoz oluşturduğunu ve 8 doların üzerine çıkmaya hazırlandığını belirtiyor. Luna, Kaleo’nun altcoin hakkında tweet atmaya başlamasından bu yana yaklaşık iki dolar artarak 9.42 doların üzerine çıktı.

Kaynak: Kaleo

Kaleo: Bitcoin fiyatı kısa sürede yükselebilir

Bitcoin yaklaşık 37.000 dolardan işlem görürken Kaleo, 338.000 takipçisine, Bitcoin’in 30.000 dolar civarında işlem gördüğü Şubat ayını hatırlatıyor. Analist, en iyi kripto para biriminin 47.000 doların üzerine çıkmasının sadece bir hafta sürdüğünü belirtiyor.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Kaynak Url: https://kriptokoin.com/balina-2-altcoin-projesinden-aldim/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here